Pozwól nam być częścią Twojego rozwoju

Wiedza to klucz

Wierzymy, że człowiek to coś więcej niż biomechaniczna maszyna i wymaga starannie dobranych narzędzi, aby zadbać o swoje zdrowie. 

Szkolenia stacjonarne

Cechuje nas wiedza przekazywana w PROSTY sposób. Praktyczne rozwiązania poparte latami doświadczenia zebrane w usystematyzowaną całość.


Szkolenia Online

Jeżeli lubisz się uczyć nie wychodząc z domu i mieć materiały zawsze pod ręką to u nas napewno znajdziesz wiele dla siebie.

Rozwój i wsparcie

Dla nas nie jesteś klientem tylko częścią społeczności, której niezależnie od czasu i miejsca staramy się przekazywać pełne wsparcie. Pomagamy w odnalezieniu się na rynku i kształtowaniu ukierunkowanego rozwoju.

Co leży w sferze naszych zainteresowań? 

Trening Fizjoterapia Ruch Strefa Psyche

Odkryjemy razem tajniki dobrze zoptymalizowanego treningu. Zrobimy przegląd różnych terapii dla poprawy zdrowia ciała i psychiki. Przedstawimy skuteczne metody dbania o formę Twoją i podopiecznych.

 

 

 

TRENUJ BEZPIECZNIE
Z PASJĄ

Zespół Move therapy 

Sprawdź nasze flagowe szkolenie!
MEDYCZNY TRENER PERSONALNY 

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb?

Coraz częściej w dzisiejszych czasach mówi się o roli treningu w kontekście walki z bólem, powrotu do sprawności po kontuzji i urazie, naprawianiu wad postawy oraz optymalizacji procesu rehabilitacji poprzez dobrze dobrane wzorce ruchowe.

Nauczymy Cię  – jak bezpiecznie wdrażać i prowadzić cały proces. Przeprowadzimy Cię przez podstawy anatomii, biomechaniki i neurofizjologii istotne z punktu widzenia treningu medycznego oraz przekażemy Ci dużo praktycznej wiedzy z zakresu diagnostyki funkcjonalnej, sposobów rozumienia bólu i dysfunkcji. A co najważniejsze – doboru oraz programowania ćwiczeń.

Aby nas poznać, najlepiej zapytać o opinie innych.

Dlaczego warto?

Bartłomiej Kruk - Trener | Street Workout World Champ
Bartłomiej Kruk - Trener | Street Workout World Champ
@kruku_sw
Read More
Z całego serca mogę śmiało polecić Move Therapy! Profesjonalizm i jakość to zdecydowanie ich drugie imię. Bez wahania zapisałem się na trenera medycznego, bo znając organizatorów wiedziałem, jaka potężna wiedza mnie tam czeka. To co wyróżnia to zdecydowanie podejście do tematu i ludzi. Stawiają mocno na praktykę, aby każdy nie tylko zdobył wiedzę, ale także przyswoił i natychmiast wdrozył w pracę z podopiecznymi. Osobiście jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy , jakim ekipa dysponuje, bardzo mnie insirują do ciągłego działania oraz edukacji w zakresie treningu i ciała człowieka. Dzięki Move Therapy odkryłem swoje powołanie w treningu medycznym. Bardzo polecam!
Gabriela Kiepal - Trener Personalny || Studentka  Fizjoterapii i Dietetyki
Gabriela Kiepal - Trener Personalny || Studentka Fizjoterapii i Dietetyki@fizjo.mind
Read More
Lubisz podróżować? Ja bardzo. I właśnie do takiej podróży możesz porównać ten kurs. Podczas całego szkolenia zostaniesz przeprowadzony przez niezliczone tematy - zagłębisz się w elementy diagnostyki neurologicznej, zrozumiesz jak twoje środowisko oddziałuje na twój mindset i spojrzysz "świeżym" okiem na stare, znane ćwiczenia. A na koniec zostaniesz zaznajomiony z metodami jak za pomocą ruchu pomóc innym. Dodaj do tego masę szczerego uśmiechu i nie jednego przewodnika, ale dwóch! A i co najważniejsze - nie dostaniesz gotowego planu działania. Dostaniesz wiedzę i praktyczne wskazówki, szersze spojrzenie na wiele kwestii, pokazanie wielu dróg jak osiągnąć cel. Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz tą wiedzę i na ile otworzysz głowę ;).
Patrycja Gołąbek - Trener | Instruktor Yogi
Patrycja Gołąbek - Trener | Instruktor Yogi
@patka.yoga
Read More
Kurs Medycznego Trenera Personalnego to wspaniali prowadzący, świetna atmosfera, wiedza, która przerosła moje oczekiwania. Ogrom materiału, przyjazne, pełne ciepła i zrozumienia podejście do drugiego człowieka! Jestem zachwycona!
Maciej Paluch - Trener | Student fizjoterapii
Maciej Paluch - Trener | Student fizjoterapii
@m.paluch_
Read More
Szkolenie i ludzie, którzy je tworzą to jest po prostu petarda. Świetna atmosfera i ogrom wiedzy przekazanej w 6 dni!! Osobiście polecam to szkolenie wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat ruchu i diagnostyk, bo napewno każdy znajdzie przydatne informacje dla siebie. W tym roku najelpiej wydane pieniądze!:)
Previous
Next

Wiedzosfera dla Ciebie

Nowości z naszego bloga:

Połączenie mózg jelita, a emocje – mam na to EBMy.

Hipokrates twierdził, że wszystkie choroby zaczynaja się w jelitach i ja się z nim zgadzam. Ostatnie 10 lat to wielkie bum na zainteresowanie mikrobiota jelitową i jej wpływ na funkcjonowanie naszego układu nerwowego, zwłaszcza mózgu. Wielu badaczy odnajduje w tym połączeniu remedium na choroby cywilizacyjne z jakimi musimy się zderzyć w XIX wieku. Komunikacja między…

Niska kaloryczność i stres? Dlaczego zwiastuje to katastrofę?

Ostatnie ciepłe dni sprawiły, że każdy poczuł nadchodzącą wiosnę. Wyższa temperatura i promienie słońca obudziły z letargu nawet najbardziej zagorzałych fanów kanapy wyciągając wszystkich na spacer. Nadchodząca wiosna często jest momentem, gdy budzi się w nas motywacja do zmiany nawyków w swoim życiu. Najczęstszym pragnieniem, jaki budzi się w ludziach o tej porze – jest redukcja masy ciała. Jednak podejdziemy do tego procesu z nieco innej, mniej popularnej strony.

Trening wzroku – jako poprawienie wydajności sportowca.

Przygotowanie treningu poprawiającego wydajność wzroku nie jest takie proste, jakby się wydawało. Wymagać ono będzie od trenera dogłębnej analizy zarówno podstawowych funkcji układu wzrokowego, ale również zrozumienie – jakie umiejętności są kluczowe dla danej osoby w konkretnej dyscyplinie. Następnym równie trudnym krokiem będzie opracowanie odpowiednich ćwiczeń, które pomogą stopniowo poprawią odpowiednie umiejętności wzrokowo-ruchowe naszego zawodnika.…

Nasze współprace:

Masz
pytanie ?

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 792-222-067

Email : Marek.kus@movetherapy.pl